MENU
Jesteś tutaj: ZEGAREK DLA RODZICA

ZEGAREK DLA RODZICA

Zegarki "dla rodzica" to smartwatche, które współpracując z telefonem rodzica (telefon typu smartphon) wyświetlają na tarczy aktualny (aktualizacja co 5 minut) poziom glikemii dziecka + wyświetlają powiadomienia (wibracja, zmiana koloru tapety), gdy glikemia przekroczy zakres docelowy (będzie zbyt niska / zbyt wysoka). 

Rozwiązanie to znacznie ułatwia rodzicom monitorowanie glikemii dziecka. Przydatne w pracy, podczas jazdy samochodem, na zakupwach - oraz w wielu innych, codziennych sytuacjach. 

Do każdego zakupionego zegarka dołączana jest chmura NightScout wraz z Instrukcją jak pobierać dane o glikemii dziecka na teleofon oraz zegarek. 

Więcej o zegarku dla rodzica przeczytacie na naszym Blogu http://cukrzycacmg.simplesite.com, wpis: "Smart zegarek dla rodzica – czemu nie??"

Kategorie:
Kolor paska zegarka:
Sortuj:
Na stronie:

O nas

Cukrzyca typu 1 jest stale obecna również w naszym życiu. Znamy wszystkie boleści i troski dnia codziennego oraz nieprzespane noce. Stale poszukujemy lepszych produktów i rozwiązań ułatwiających chorym życie z cukrzycą typu 1 - insulinozależną. Nasze produkty użytkujemy na co dzień, dlatego jesteśmy wstanie odpowiedzieć na niemal każde pytanie klienta, pomóc oraz doradzić. Stale stawiamy na rozwój oraz udoskalanie naszych produktów.